Čištění a harmonizaci prostor provádím v případě, že jsou v prostorech určité problémy, stagnují tam negativní energie, prostor byl koupen a necítíme se tam dobře. Něco nás tam straší, leká, cítíme přítomnost někoho a něčeho a překvapuje nás to, ruší, máme z toho strach a vznikají hádky, jsou finanční problémy, nedaří se nemovitost prodat apod.

Může se jednat o místo, kde jsou zemřelé duše, které nechtějí opustit prostor a vadí jim tam naše přítomnost a tím nám naznačují, že je rušíme, mohou to být různé energetické otisky, které brání toku energie, špatné zóny, geopatogenní zóny, jedovaté energetické šípy, necítíme se tam šťastně, přepadají nás deprese apod.

Ve firmách jsou finanční problémy, problémy se zaměstnanci, nespolehlivost, ztrácí se tam peníze apod.

Očištění vykuřováním osob provádím v případech, kdy jsou prokletí, uštknutí, mají okolo sebe velkou závist, nedaří se jim navázat partnerské vztahy, nefungují vztahy v rodině, mají problémy s kolegy, zaměstnanci, nadřízenými apod.

Též očištění vykuřováním provádím pro harmonizaci energií, pročištění jednotlivých čaker a jejich odblokování a k celkovému léčení a odblokování.

Očista vykuřováním se provádí prostřednictvím jednotlivých bylin, plodů, pryskyřic, kadidel, vonných aromatických olejů apod.

Tento způsob patří mezi nejstarší a nejúčinnější způsoby očisty.

Směsi míchám individuálně na vykuřování dle záměru a problémů klienta.