O mně

O mně

Při mém zrození jsem si vybrala poslání pomáhat ostatním lidem v oblasti duchovní, léčit emocionální traumata a učit ostatní lidi mými vlastními zkušenostmi, jak si prožívat život srdečně, otevřeně a radostně, jak uzdravit emocionální zranění, nechat v sobě rozkvést lásku a být spokojeni sami se sebou.

 Od roku 1999 jsem žila v Itálii v romantickém městě Verona, kde jsem strávila dlouhých 13 let. Tato životní zkušenost mě vedla k rozvíjení mých léčitelských schopností. V roce 2013 jsem se vrátila zpět do České republiky, kde jsem se začala léčitelství plně věnovat.

V roce 2014 jsem vydala první knihu s titulem: Meditační příručka pro uzdravení lidského srdce a duše.

Následně jsem se začala věnovat více seminářům a kurzům jako lektorka. Semináře na téma Uzdravení lidského srdce a duše a kurzy Výklad karet a Práce s kyvadlem. Zasvěcuji do energie Shamballa 1024, 2002, 3110, Imara Reiki, Golden Line.

K terapiím, duchovnímu čištění a výkladu karet jsem přidružila práci s Australskými květovými esencemi a to od roku 2016. Australské květové esence pomáhají urychlit proces uzdravení a dávají klientům podporu přírodní cestou. V roce 2016 jsem vytvořila e-shop, který je zaměřen na prodej Australských květových esencí, produktů z řady přírodní kosmetiky z těchto květů a dalších přírodních produktů.

Od roku 2015 se věnuji malování a tím začaly vznikat také léčivé obrazy pro klienty, které harmonizují jejich energii. Obrazy maluji buď na zakázku dle požadavků klienta (podle roku narození, problémů se kterými se potýkají v životě, v pracovní sféře, osobním rodinném životě…  apod.) nebo maluji přímo vlastní tvorbu dle aktuálních problémů, se kterými se musíme v životě vyrovnat.

Např: vztahy, sebevědomí, hojnost, ženská intuice, problémy s otěhotněním, mužská intuice, byznys, práce. Zaměřuji se i na disharmonii v čakrách klientů, které hrají v jejich životě velkou roli v harmonizaci. Navádím na jejich životní cestu.

Pro firmy maluji harmonizující obrazy pro zlepšení obchodních vztahů, výdělků, úspěšnosti, hojnosti… apod. K obrazům je vždy jako doplněk míchaná australská květová esence, která napomáhá v procesu léčení a je společně s obrazem na dotyčné téma dána přímo na míru k užívání klientovi. 

Čerpám z mých životních zkušeností a předávám svoji moudrost a vědění ostatním, jelikož pro to jsem byla stvořena a předurčena. Ráda se s Vámi osobně setkám.

 

Žehnám všem bytostem, planetě Zemi a celému Vesmíru, kterého jsme součástí.

Sdílej své zážitky s námi na facebooku.

Co o mě říkají klienti

Recenze

Obchod

Černého 30, Brno - Bystrc,
635 00

Linka 30 zastávka Černého
Linka 50 zastávka Štouračova

Otevírací doba

Pondělí - Pátek09:00 - 18:00